LM2576ME-12/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2576ME-12/TR
JLCPCB Part #
C7432246
Package
ESOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 3A 40V 52kHz 5mA Buck Buck Built-in Fixed No ESOP-8 DC-DC Converters ROHS