LM2576HVS-12/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2576HVS-12/TR
JLCPCB Part #
C234203
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 3A 52kHz 5mA 60V Buck Buck Built-in Fixed TO-263-5 DC-DC Converters ROHS