LM2575HVS-12/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2575HVS-12/TR
JLCPCB Part #
C444377
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 1A 40V~60V 50uA 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS