HG7500BN
MFR.Part #
HG7500BN
JLCPCB Part #
C7432349
Package
DIP-16
Description
-40℃~+85℃ 40V 500mA 6mA 80Hz~300kHz Built-in Forward、Full-Bridge、Half-Bridge No DIP-16 DC-DC Converters ROHS