HG2594M-3.3/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
HG2594M-3.3/TR
JLCPCB Part #
C253896
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 150kHz 1A 2mA 3.3V 5V~40V Buck Buck Built-in Fixed SOP-8 DC-DC Converters ROHS