HG1507MDT-3.3/TR
MFR.Part #
HG1507MDT-3.3/TR
JLCPCB Part #
C2987285
Package
TO-252-4
Description
-40℃~+125℃ 1 10mA 150kHz 3.3V 3A 4.5V~40V Buck Buck Fixed No TO-252-4 DC-DC Converters ROHS