HG1507MDT-12/TR
MFR.Part #
HG1507MDT-12/TR
JLCPCB Part #
C2987287
Package
TO-252-4
Description
-40℃~+125℃ 1 10mA 12V 150kHz 3A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-252-4 DC-DC Converters ROHS