HG1501HVS-12/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
HG1501HVS-12/TR
JLCPCB Part #
C20613245
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 150kHz 3A 4.5V~60V Buck Buck Built-in TO-263-5 DC-DC Converters ROHS