AP1509-12M/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
AP1509-12M/TR
JLCPCB Part #
C360641
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 150kHz 150uA 2A 4.5V~22V Buck Buck Built-in Fixed No SOP-8 DC-DC Converters ROHS