AP1501S-12/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
AP1501S-12/TR
JLCPCB Part #
C7432203
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 150kHz 3A 5V~40V Built-in TO-263-5 DC-DC Converters ROHS