K7803-500
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
K7803-500
JLCPCB Part #
C234062
Package
Plugin
Description
1 3.3V 4.75V~28V 500mA 90% 插件 DC-DC Power Modules ROHS