HL10W24S05A
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
HL10W24S05A
JLCPCB Part #
C20622676
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 12mm 2200uF 25.4mm 25.4mm 2A 310kHz 5V 80mVp-p 86% 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS