HL06M12S05A
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
HL06M12S05A
JLCPCB Part #
C234048
Package
Plugin
Description
1 1.2A 5V 6W 76% 9V~18V 插件 Isolated Power Modules ROHS