B0303S-1WR2L
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
B0303S-1WR2L
JLCPCB Part #
C20622590
Package
SIP,11.6x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 1W 2.97V~3.63V 220kHz 3.3V 303mA 4000uF 45mVp-p 81% Short Circuit Protection SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS