EHLH222V400E12MT
Extended
Manufacturer
HEAO
MFR.Part #
EHLH222V400E12MT
JLCPCB Part #
C427068
Package
SMD,D6.3xL12mm
Description
-10%~+20% -25℃~+105℃ 12mm 2.2uF 400V 6.3mm 8000hrs@105℃ SMD,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS