EHGS222M400F12BC
MFR.Part #
EHGS222M400F12BC
JLCPCB Part #
C385247
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2.2uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS