HDGCPH254-PW02-08
MFR.Part #
HDGCPH254-PW02-08
JLCPCB Part #
C20607062
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 16P 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 2x8P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS