HDGCPH254-PW02-02
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
HDGCPH254-PW02-02
JLCPCB Part #
C20607059
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 2x2P 3A 4P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS