HDGC3963WR-6P
MFR.Part #
HDGC3963WR-6P
JLCPCB Part #
C5175285
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 23.76mm 250V 3.96mm 6 6P 7.5A 7.9mm 9.4mm Right Angle VH White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS