HDGC381-F-6P
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
HDGC381-F-6P
JLCPCB Part #
C19725266
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1x6P 250V 3.81mm 6 6P 8A Board Side/Socket - Closed 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS