HDGC2501WV-7P
MFR.Part #
HDGC2501WV-7P
JLCPCB Part #
C5175253
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 20mm 250V 3A 5.9mm 7 7P 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS