HDGC2501WV-5P
MFR.Part #
HDGC2501WV-5P
JLCPCB Part #
C5175251
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.9mm 5P 7mm PA66 Through Hole UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS