HDGC2501WV-2P
MFR.Part #
HDGC2501WV-2P
JLCPCB Part #
C5175248
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 5.9mm 7.5mm 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS