HDGC2501WR-8P
MFR.Part #
HDGC2501WR-8P
JLCPCB Part #
C5175261
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 22.5mm 250V 3A 5.9mm 7mm 8 8P PA66 Right Angle UL94V-0 XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS