HDGC2501WR-6P
MFR.Part #
HDGC2501WR-6P
JLCPCB Part #
C5175259
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 3A 5.9mm 6 6P 7mm PA66 Right Angle UL94V-0 XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS