HDGC2501WR-4P
MFR.Part #
HDGC2501WR-4P
JLCPCB Part #
C5175257
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS