HDGC2501WR-3P
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
HDGC2501WR-3P
JLCPCB Part #
C5175256
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 5.9mm 7mm Right Angle White XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS