TC-6615-5.5-160G
MFR.Part #
TC-6615-5.5-160G
JLCPCB Part #
C6575014
Package
弯插-4P,6x6mm
Description
-25℃~+85℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 5.5mm 50mA 6mm 6mm Black No Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS