TC-6615-4.3-160G
MFR.Part #
TC-6615-4.3-160G
JLCPCB Part #
C6575010
Package
弯插-4P,6x6mm
Description
-25℃~+85℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 4.3mm 50mA 6mm 6mm Black No Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS