TC-6610-10-160G
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
TC-6610-10-160G
JLCPCB Part #
C2845258
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-25℃~+85℃ 1.6N 100,000 cycles 10mm 12V 50mA 6mm 6mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS