PZ254-2-20-WS
MFR.Part #
PZ254-2-20-WS
JLCPCB Part #
C5149370
Package
SMD,P=2.54mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x20P 3A 40P 6mm Black Pin Header Surface Mount, Right Angle SMD,P=2.54mm,卧贴 Pin Headers ROHS