PZ254-2-18-S
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PZ254-2-18-S
JLCPCB Part #
C3294476
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 250V 2x18P 36P 3A 6mm Black Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS