PZ254-2-15-Z-2.5-G1
MFR.Part #
PZ254-2-15-Z-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18198010
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x15P 30P 3A 3mm 6mm Black Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS