PZ254-2-09-Z-C
MFR.Part #
PZ254-2-09-Z-C
JLCPCB Part #
C5156464
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+105℃ 18P 2 2.54mm 2.54mm 2x9P 3A 3mm 4.13mm 4.1mm Black Brass Gold Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS