PZ254-2-07-W-8.5
MFR.Part #
PZ254-2-07-W-8.5
JLCPCB Part #
C2894987
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 14P 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x7P 3A 6mm Black Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS