PZ254-2-04-W-8.5
MFR.Part #
PZ254-2-04-W-8.5
JLCPCB Part #
C3012263
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x4P 3A 6mm 8P Black Brass Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS