PZ254-1-16-W-8.5
MFR.Part #
PZ254-1-16-W-8.5
JLCPCB Part #
C3012237
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16P 1x16P 2.54mm 2.5mm 3A 6mm Black Brass Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS