PZ254-1-10-Z-8.5
MFR.Part #
PZ254-1-10-Z-8.5
JLCPCB Part #
C2894933
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6mm Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS