PZ254-1-07-W-8.5
MFR.Part #
PZ254-1-07-W-8.5
JLCPCB Part #
C2894949
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.54mm 2.5mm 3A 6mm 7P Black Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS