PZ254-1-04-Z-2.5-G1
MFR.Part #
PZ254-1-04-Z-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18197911
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 4P 6mm Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS