PZ200-2-15-W
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PZ200-2-15-W
JLCPCB Part #
C2906021
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2mm 2mm 2x15P 30P 4mm Black Brass Pin Header Right Angle 弯插,P=2mm Pin Headers ROHS