PZ127-2-19-S
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PZ127-2-19-S
JLCPCB Part #
C3975202
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1.5mm 1A 2 2x19P 38P 4mm Black Brass Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS