PZ127-2-10-Z
MFR.Part #
PZ127-2-10-Z
JLCPCB Part #
C5372814
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2.4mm 20P 2x10P 3.8mm 500V Black Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS