PZ127-2-09-S
MFR.Part #
PZ127-2-09-S
JLCPCB Part #
C3975192
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1.5mm 18P 1A 2 2x9P 4mm Black Brass Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS