PZ127-2-04-S
MFR.Part #
PZ127-2-04-S
JLCPCB Part #
C3975187
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1.5mm 1A 2 2x4P 4mm 8P Black Brass Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS