PZ127-1-06-Z
MFR.Part #
PZ127-1-06-Z
JLCPCB Part #
C5372829
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x6P 2.4mm 3.8mm 6P Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS