PZ127-1-05-Z
MFR.Part #
PZ127-1-05-Z
JLCPCB Part #
C5372828
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x5P 2.4mm 250V 3.8mm 5P Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS