PM254-2-20-WS-8.5
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM254-2-20-WS-8.5
JLCPCB Part #
C5345531
Package
SMD,P=2.54mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x20P 3A 40P 8.5mm Copper alloy Side Square Hole Surface Mount, Right Angle SMD,P=2.54mm,卧贴 Female Headers ROHS