PM254-2-18-W-8.5
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM254-2-18-W-8.5
JLCPCB Part #
C2897438
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x18P 36P 3A 8.5mm Copper alloy Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS