PM254-2-15-S-8.5
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM254-2-15-S-8.5
JLCPCB Part #
C3975160
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x15P 30P 3A 8.5mm Copper alloy Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS